Russisch » Polnisch

Übersetzungen für „szóste“ im Russisch » Polnisch-Wörterbuch (Springe zu Polnisch » Russisch)

Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Spośród amerykańskich wysokościowców zajmuje miejsce szóste pod względem wysokości.
pl.wikipedia.org
Nie stanął tam na podium, zajmując między innymi szóste miejsce w biegu zjazdowym i siódme w kombinacji.
Gruzja zajęła szóste miejsce w swojej grupie, tylko Kazachstan zakończył rozgrywki na niższym miejscu.
Tomašević zajęła ostatecznie szóste miejsce w finałowym podsumowaniu.
Stream.cz jest jedną z najpopularniejszych stron w czeskim internecie (szóste miejsce w rankingu odwiedzin w 2012 roku).
Lekko niezdarny gdy musi trafić kołkiem między szóste a siódme żebro wampira, w dodatku nie lubi nikomu robić krzywdy, a co dopiero pozbawić żywota...
Nie ukończył biegu eliminacyjnego na 800 m, ale zajął szóste miejsce w przedbiegach na 1500 m.
Dwa lata później ponownie startował w tych zawodach; zajął szóste miejsce w kategorii superciężkiej.
W klasyfikacji generalnej dało mu to dziesiąte miejsce, w klasyfikacji giganta był siódmy, a wśród slalomistów zajął szóste miejsce.
Dzięki ponownej neutralizacji nie stracił jednak dystansu do rywali, co pozwoliło mu awansować na szóste miejsce w wyścigu.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?