Einsprachige Beispiele (nicht von der PONS Redaktion geprüft)

Polnisch
Każdy zawodnik oddał 10 strzałów do sylwetki jelenia z odległości 110 jardów.
pl.wikipedia.org
Startował na dystansach jednej, trzech i sześciu mil, 880 jardów, w maratonie oraz na 10 kilometrów w przełajach.
Zawodnik ten należy do formacji ataku, a jego głównym zadaniem jest bieg z piłką i zdobycie jak największej liczby jardów.
Pod koniec pierwszej połowy wykonał kop z 64 jardów, ale piłka trafiła w prawy słupek około połowy jego wysokości i nie wpadła do bramki.
Aczkolwiek w 1908 strzelano na 1000 jardów(ok. 914.4 metra).
Spudłował jeden strzał z odległości 40-49 jardów, oraz dwa z odległości 50+ jardów.
Uplasował się na 34. pozycji w karabinie dowolnym w trzech postawach z 300 m, a także na 23. miejscu w karabinie dowolnym z 1000 jardów.
Każdy zawodnik oddał 40 strzałów, po 20 z odległości 50 i 100 jardów.
Wcześniej jego najlepszymi wynikami były gole z 24, 37 i 47 jardów.
Najlepszy wynik osiągnął w drużynowym strzelaniu z pistoletu dowolnego z 50 jardów, w którym uplasował się na 4. pozycji.

Möchtest du ein Wort, eine Phrase oder eine Übersetzung hinzufügen?